Pragniemy zaprezentować Ci niezwykłą książkę.
 


Fatima – orędzie tragedii czy nadziei? to praca autorstwa Antonia A. Borellego, wybitnego fatimologa światowej sławy.


Jest ona lekturą przystępną i porywającą jednocześnie. Zawiera całościowe opracowanie orędzia fatimskiego, zaktualizowane po ogłoszeniu trzeciej części Tajemnicy Fatimskiej przez Kongregację Nauki Wiary w czerwcu 2000 r.

Dobrze udokumentowana i rzetelna praca, otrzymała liczne pochwały kardynałów i biskupów. Np. ks. kardynał Bernardino Echeverria Ruiz z Ekwadoru napisał o niej: „wydanie tego dzieła przyniosłoby wiele dobra ludowi Bożemu i z tego powodu w pełni je aprobujemy.” Z kolei ks. kardynał Vincentas Sladkevicius, arcybiskup Kowna i prymas Litwy tak odniósł się do inicjatywy rozpowszechniania tej książki w jego kraju: „Życzymy sukcesu tej akcji i pragniemy wesprzeć każdego z jej szlachetnych uczestników przez zapewnienie naszych modlitw i naszego błogosławieństwa.” W podobnym tonie wypowiedział się Philip M. Hannan, arcybiskup Nowego Orleanu (USA): „Mam nadzieję, że ta książka przyniesie wielki pożytek duchowy naszemu krajowi. Oby była rozpowszechniania jak najszerzej.”

Fatima – orędzie tragedii czy nadziei? była tłumaczona na 18 języków, a nakład jej przekroczył 4,5 miliona egzemplarzy. Dzięki ofiarności wielu katolików jest ona również rozpowszechniana w krajach byłego ZSRR w ramach akcji „Światła na Wschód”, której celem jest dotarcie z orędziem fatimskim do narodów najbardziej doświadczonych przez ateizm i komunizm. Ks. Kardynał Silvio Oddi (Rzym) napisał o tej akcji: „raduję się z podjęcia tej akcji rozpowszechniania orędzia z Fatimy w Rosji. Proszę Matkę Najświętszą, aby doprowadziła do końca tę jakże potrzebną inicjatywę.”

W Polsce już ukazało się sześć wydań książki Fatima – orędzie tragedii czy nadziei? Liczy ona 128 stron i zawiera wiele ilustracji, a kosztuje zaledwie 12 zł.

Dzięki tej książce poznasz prawdziwe przyczyny obecnego kryzysu rodziny i degradacji moralnej społeczeństwa, przed którymi Matka Boża przestrzegała już w 1917 r.! Dowiesz się również, że zapowiedziała karę, ale także triumf Jej Niepokalanego Serca.

Będziesz ją czytać wielokrotnie, nie tylko z powodu objawień, ale również dzięki opisowi tych objawień i cudów, które zadziwiły świat i uczyniły z Fatimy najbardziej zdumiewające wydarzenie nadprzyrodzone XX wieku.

Nie przegap tej okazji! Zamów swój egzemplarz już dzisiaj, a nie zawiedziesz się!

Zamawiam egz. książki "Fatima – orędzie tragedii czy nadziei?" (jej koszt to 12 zł za 1 egz.).**
Instytut pokrywa koszty wysyłki.
 
Ksiazka
     


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. *

Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (31-064) przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu wykonania niniejszego zamówienia, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych.
 
** Niniejsza kwota jest sugerowanym datkiem na pokrycie kosztów związanych z produkcją zamawianych materiałów.